• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co możemy robić interesującego w długie weekendy?

Zwiedzanie ładnych miejsc w Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Obecnie stracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie do końca chcą jednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. No dobrze, ale co w takim razie należy zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?
Na początek świetnym miejscem jest Londyn, a więc najważniejsze miasto w Wielkiej Brytanii oraz oczywiście stolica Anglii. Londyn to duże miasto, zatem aby zobaczyć najciekawsze zabytki oraz atrakcje turystyczne trzeba poświecić kilka dni. Zasadniczo w Londynie można się zakochać.
Interesujące są także przykładowo Bath, Walia bądź Manchester. Jeżeli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, rewelacyjnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który ma do zaoferowania wiele interesujących miejsc. Np. urokliwy jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest masa ładnych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć atmosferę owej krainy. Można powiedzieć, iż nie ma wielu piękniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla pragnących zobaczyć coś bardzo ciekawego.

1. Kliknij i zobacz

2. Sprawdź teraz

3. Zajrzyj tutaj

4. Kliknij tutaj

5. Zobacz teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.